Ložnice v bytě 2KK s nábytkem na míru

Ložnice vy bytě 2KK prošla podle návrhu řadou stavebních zákroků. Abychom do ložnice umístili velkou vestavěnou skříň dle potřeb klienta, museli jsme posunot vstupní dveře do ložnice. Došlo i k úpravě elektroinstalací a rozmístění vypínačů kvůli navrhnutým lampičkám u postele.

Barevný koncept má působit harmonicky s akcentem tmavšího dřevodekoru na knihovně, antracitové postele a tmavého lustru v kombinaci s výraznějšíma barvama tyrkysové, okrové a krémové barvy.

Zakázkově vyrobená vestavěná skříň je funkčně doplněna o policový díl s masivním lemováním v dekoru ořech amouk od firmy Kaindl, která ideálně ladí s novou podlahovou krytinou v dekoru americký ořech. Dveře vestavěné skříně dekorují plochy luxusního skla matelac silver v jemném matovém tyrkysovém nádechu od firmy Ags Glass.

Decentní nástěnné lampičky v oválném tvaru v krémové barvě ideálně ladí s dekorativní tapetou s motivem větviček a lístků v kombinací tyrkysové, krémové a okrové barvy. Tapeta svou barevnou škálou a charakteristikou přírodních motivů je jistě dominantním prvkem v ložnici.

Osvětlení bylo vybráno od Rendl light studio s ohledem na praktičnost a design. Lampičky u postele poskytují ideální osvětlení při čtení a nasvětlují dekortivní tapetu. Centrální světlo v pruhledné antracitové barvě ladí s tmavší postelí.

Na dekoraci oken jsme navrhli klasické záclony typu organza a světle tyrkysové závěsy, které doplňují barevnost tapety a dekorativní polštářky na posteli.