Horský apartmán Medvědín

Dokončili jsme realizaci na klíč horského apartmánu ve Špindlerově Mlýně. Zde můžete vidět úvodní fotky po dokončení truhlářských a dalších prací. Použité materiály na nábytku jsou dubová dýha, masivní dub a lakované plochy. Povrchová úprava dýhovaného a masivního nábytku je dokončena drásanou patinou a olejovoskovým nátěrem. Na stropě jsou zázkovědodělávané atypické trámy s reálnými hoblovanými detaily, abychom co nejvíce napodobili reálné trámy horské chalupy.  Ručně hoblovanou masivní podlahu jsme použili jako obklad na stěnách v kuchyni i obývací části. Designové stropní osvětlení doplňují vestavěné ledkové pásky, které jsou efektivně rozmístěny mezi trámy.

Odkaz na video referenci apartmánu.

Do koupelny jsme navrhli kombinaci materiálů dubové dýhy a lakované desky pro přírodní kamenná umyvadla. Koupelna je z části obložena původním obkladem a z části jsme kooupelnu obložili přírodním oblázkovým obkladem. Velkoformátová hoblovaná prkna jsme opět navrhli jako obklad vany a stěny za toaletou. Strop koupelny dekoruje obložený dřevem s dekorativní osvětlením.

V ložnici je dominantou masivní postel s atypickou nástavbou, do které jsme instalovali čalouněné dílce a masivní dřevěná prkna, která přecházejí na stop ložnice. Originální noční stolky jsou v kombinaci olejované dubové dýhy a podstavce jsou v matném světlem laku. Stěna naproti posteli je dekorována tapetou s přírodní texturou ve světlých odstínech.

Dekorace oken v celém inetriéru je z žinylkové látky, která je velice příjemná na dotek a materiál je vhodný pro ideální stínění pokojů.

Sedací souprava a jídelní židle značky Phase jsou sjednocené ve stejném barevném odstínu a materiálu.

Odkaz na video referenci apartmánu.