Realizace bytu na klíč v novostavbě

Koncepce bytu se nese v kombinaci světlého dřevodekoru s kombinací moderního bílého lesku. Akcentem je červená barva, která je na doplňcích, koberci a na jídelních židlí. Jídelní stůl je součástí kuchyňské linky, a má i funkci prodloužení pracovní plochy. Nad sedací soupravou je sádrokaronový podhled, který je osazen bodovým osvětlením a zároveň vněm vede odtah pro kuchyňskou digestoř.

Minimalistická sestava je tvořena z hlavního obkladového panelu s úložným prostorem a dvěmi závěsnými skříňkami. Pohodlná sedačka je doplněna červeným kobercem a konferenčním stolekm z bílého lesku. Pro dostatek místa k sezení je sedací souprava také doplněna o designové křeslo.

Šatní skříň v ložnici je ozdobena moderním sklem lacobel v barvě capucino, kerá je vhodným kontrastem k bílému dekoru skříně. Lůžko 180 x 200 cm poskytuje dostatečný komfort pro spaní i úložný prostor. Za postelí je tapeta s jednoduchým vzorem pro oživení a zateplení prostoru. Pro příležitostnou práci je v ložnici toaletka v tmavém dekoru woodline mokka, ze kterého jsou vyrobeny i jednoduché noční stolky.