Rekonstrukce rodinné vily

Dokončili jsme rekonstrukci přízemí interiéru rodinné vily. Rekonstrukce se plánovala do posledního detailu a výsledkem je elegantní a čistý interiér. Kombinace ušlechtilých a nadčasových materiálů propojuje jednotlivé místnosti. Pro klienta jsem navhl kombinaci materiálů přírodní dýhy wenge a bílého laku ve vysokél lesku. Původní podlaha byla kompletně přebroušená a domořena do tmavšího odstínu.

Kombinace materiálů je v přírodních odstínech exotického dřeva wenge a pracovní deska je z přírodního kamene Kashmir white. Vvysoký lesk přidává punc luxususního pojetí použitých dekorů. Kuchyně je doplněna o nadstandardní řadu spotřebičů Siemens a Liebherr. Pohled z jídelny umocňuje masivní barový pult a vestavěná vinotéka.

Atypický jídelní stůl na centálním podnoží je navržen pro 6 osob. Kožené jídelní židle jsou barevně sladěny s odstínem kůže sedací soupravy Natuzzi.

Koupelna v přízemí byla nyvrhnuta v přírodních odstínech. Retifikovana krémova dlažba v kombinace se štípaným přírodním kamenem na pohledové stěně vytvaří harmonický kontrast. Dominantním prvkem je celoskleněný sprchový kout a zařizovací prvky značky Grohe.